Carnisselande polikliniek informatie

Carnisselande polikliniek informatie

Polikliniek Carnisselande

Polikliniek informatie

Eerste polikliniekbezoek in de polikliniek Carnisselande

Bij uw eerste polikliniekbezoek wordt u bij de balie ingeschreven.

Wij vragen u om een aantal persoonlijke gegevens die voor onze patiëntenadministratie belangrijk zijn.

U neemt de verwijsbrief van de huisarts en uw zorg­verzekering­spas mee. Kloppen de gegevens niet meer, geeft u dit dan door aan de assistente achter de balie. Het is wettelijk verplicht dat u zich kunt legitimeren, neemt u daarom een geldig legitimatiebewijs (rijbewijs, paspoort, ID-kaart) mee.

Bij een eerste polikliniekbezoek is het aan te raden om bij uw apotheek een medicatieoverzicht op te vragen en dit mee te nemen.

Wanneer u op de afgesproken tijd toch niet kunt komen, geef dat dan zo snel mogelijk door. Er kan dan een nieuwe afspraak gemaakt worden. In uw plaats kan een andere patiënt gepland worden. Verschijnt u niet op het afgesproken tijdstip, dan moeten wij helaas kosten in rekening te brengen.

Als u zich heeft gemeld, kunt u gaan zitten in de wachtruimte tot u geroepen wordt. We proberen zoveel mogelijk de afgesproken tijden aan te houden om u niet te lang te laten wachten. Het kan gebeuren dat een bezoek langer duurt dan is ingepland en u later aan de beurt bent.

Het is belangrijk om uw bezoek aan de specialist goed voor te bereiden.

U beslist uiteindelijk zelf – in overleg met uw arts - over uw behandeling.

U kunt bijvoorbeeld vragen stellen over de onderzoeken, behandeling en of er patiënteninformatie is over uw aandoening.

We proberen u bij een volgend polikliniekbezoek weer bij dezelfde arts te plaatsen, maar er kunnen redenen zijn waardoor dit toch niet lukt.

MRSA

Bent u in het afgelopen half jaar in een ander ziekenhuis opgenomen geweest (eventueel in het buitenland) of in een verzorgingshuis of verpleegtehuis, meld u dit dan als u de afspraak (telefonisch) maakt, en ook als u zich meldt aan de balie. Het kan zijn dat u drager bent van de MRSA-bacterie (Methicilline Resistente Staphylococcus Aureus) of een andere ziekenhuisbacterie. Voor uzelf hoeft deze bacterie geen gevolgen te hebben. Voor het ziekenhuis echter vormt deze bacterie een groot probleem, omdat hij voor de meeste antibiotica ongevoelig is. Om te voorkomen dat andere patiënten/polikliniekbezoekers besmet raken met deze moeilijk te bestrijden bacterie, kunnen maatregelen getroffen worden.

Mobiele telefoon

Het gebruik van een mobiele telefoon is niet toegestaan. Wij vragen u dringend uw telefoon uit te zetten of de stille modus in te schakelen.

Veilig in Ikazia

In het Ikazia Ziekenhuis vinden wij het belangrijk dat onze patiënten, bezoekers en medewerkers zich veilig voelen, ook in de buitenpoliklinieken. Dit houdt in dat agressie en geweld, in welke vorm dan ook, niet worden toegestaan. Iedereen moet zich houden aan de opgestelde gedragsregels.

Niet toegestaan gedrag

  • verbaal geweld: belediging, vloeken en kwetsende opmerkingen;

  • discriminatie;

  • bedreiging;

  • seksuele intimidatie;

  • fysiek geweld of een poging daartoe;

  • vernieling;

  • diefstal;

  • bezit van wapens en andere gevaarlijke voorwerpen;

  • overlast door gebruik van alcohol en drugs;

  • zich doelloos ophouden.

Bij overtreding van de gedragsregels

Als de gedragsregels overtreden worden, kan Ikazia maatregelen opleggen aan de overtreder.

Dit kan in de vorm van een waarschuwing. In geval van herhaling van de overtreding of een ernstige overtreding kan de behandelovereenkomst stop worden gezet. Hierbij krijgt de overtreder een ziekenhuisverbod voor bepaalde of onbepaalde tijd.

Vervelende gebeurtenissen worden altijd geregistreerd in ons systeem. Als er sprake is van een strafbaar feit doet het Ikazia Ziekenhuis aangifte bij de politie.

In geval van schade bij een agressie- en geweldincident is de dader altijd financieel verantwoordelijk.

Meer informatie op www.ikazia.nl/veiliginikazia

Klachten

Wij proberen u zo goed mogelijk te begeleiden en te informeren tijdens uw polikliniekbezoek. Als er vanuit uw oogpunt dingen niet goed verlopen, laat u dat ons dan weten. We kunnen in overleg met u kijken wat er verbeterd kan worden. Bij de balie ligt de folder ‘Klachtregeling in het Ikazia Ziekenhuis’ waarin de klachtopvang beschreven staat.

Daarnaast kunt u contact opnemen met de klachtenfunctionaris van het Ikazia Ziekenhuis, deze is bereikbaar via:

T 010 297 55 08

Gespecialiseerde verpleegkundigen in het Ikazia Ziekenhuis

Op de poliklinieken zijn diverse gespecialiseerde verpleegkundigen werkzaam. Zonodig wordt u door uw behandelend specialist naar één van hen verwezen.

Er zijn verpleegkundigen gespecialiseerd in de volgende vakgebieden:

  • Diabetes verpleegkundige

  • Hartfalen verpleegkundige

  • Longverpleegkundige volwassenen

  • Longverpleegkundige kinderen

  • Mammacare verpleegkundige

  • Oncologie verpleegkundige

  • Stoma-, wond-, incontinentie- en decubitusverpleegkundige

  • Stroke Care verpleegkundige

  • Vasculair consulent

Op de polikliniek Carnisselande kunt u terecht met een doorverwijzing van uw huisarts of een andere specialist bij de volgende specialismen.

Diabeteszorg;

Gynaecologie;

Interne geneeskunde;

Kindergeneeskunde;

Neurologie;

Orthopedie;

Radiologie (röntgenopnames van skelet en longen);

Urologie.

U kunt op de buitenpolikliniek met afspraak terecht voor:

Bloedprikken

Bloedprikken kan op de volgende dagen en tijden:

Maandag en donderdag van 08.15-10.45 en van 13.30-15.00 uur.

Dinsdag en vrijdag alleen van 13.30-15.00 uur.

Kinderen jonger dan 5 jaar worden niet in de buitenpolikliniek geprikt, maar op de bloedafname in het Ikazia Ziekenhuis

Let op: het is op dit moment helaas alleen mogelijk om bloed te prikken als u een patiënt van het Ikazia Ziekenhuis bent.

ECG’s

Dagelijks tussen 9.00 - 12.00 uur en 13.30 - 15.30 uur.

ECG’s worden gemaakt vanaf 18 jaar.

Röntgenfoto’s

Op de polikliniek in Barendrecht-Carnisselande kunt u ook röntgenfoto’s laten maken.

Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.15 uur;

Donderdagochtend van 08.30 tot 11.00 uur;

Vrijdagochtend van 08.30 tot 11.00 uur.

Daarnaast kunt u op de buitenpolikliniek terecht voor een afspraak met OLMED en Livit.

OLMED

1 x per vier weken, op donderdagochtend, is een medewerker van OLMED aanwezig voor het aanmeten van steunkousen. Informeert u bij de polikliniekassistente naar de data. U kunt op de buitenpolikliniek een afspraak maken.

Livit

Op dinsdagochtend wordt er in de buitenpolikliniek van 9.00 - 12.00 uur spreekuur gehouden door de firma Livit. U kunt hiervoor een afspraak maken via:
T 088 245 20 00.

Contact

De polikliniek is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 - 12.30 uur en van 13.15 - 16.30 uur.

T 0180 64 22 22

U vindt de buitenpolikliniek Ikazia in het gebouw van:

Zorgcentrum ‘de Elf Ranken’

Middeldijkerplein 36

2993 DL Barendrecht-Carnisselande

Let op! Maakt u gebruik van een navigatiesysteem? Gebruik dan het volgende adres: Reling 25, Barendrecht.

Per auto

Neem op de A29 afslag 20 richting Barendrecht - Heerjansdam. Onder aan de afslag gaat u rechtsaf. Volg de weg en ga bij de grote rotonde rechtsaf (Carnissebaan). Bij de eerstvolgende rotonde gaat u linksaf (Zuidersingel). Na 500 meter gaat u over de trambaan links en direct rechts (Reling). Dan heeft u het Zorgcentrum aan uw linkerkant. Na 150 meter ziet u het bord “Laurens” aan de linkerkant. Dit pad neemt u voor de ingang van de buitenpoli Ikazia,

Parkeren

Bij het gebouw van Zorgcentrum De Elf Ranken zijn voldoende parkeerplaatsen.

Openbaar vervoer

Er rijden bussen naar het Middeldijkerplein in Carnisselande Portland en dus naar de Buitenpolikliniek Ikazia. U kunt eveneens gebruik maken van tramlijn 25.

Wij verwijzen u voor informatie graag naar de reisinformatie:

telefoon 0900 - 9292 of kijk op de website: www.ikazia.nl

De buitenpolikliniek Ikazia is onderdeel van het Ikazia Ziekenhuis Rotterdam

T 0180 64 22 22

Meer weten over de Buitenpolikliniek Ikazia?

www.ikazia.nl